Sokol spolu v pohybu Frenštát pod Radhoštěm 2021

Sokol spolu v pohybu Frenštát pod Radhoštěm 2021

Dne 23. 9. proběhla první část Sokolského týdne v pohybu s dětmi jedné místní školy. Cílem bylo děti seznámit s cvičením v sokolovně. Bohužel jsme museli z důvodu rekonstrukce podlahy sokolovny cvičení přemístit na venkovní hřiště. Počasí nám přálo a tak se 80 dětí rozeběhlo plnit zvířátkové úkoly. Skákalo se, běhalo, házelo a odměnou byl diplom, náramek a balonek. Dětem se cvičení moc líbilo a paní vychovatelky si venkovní cvičení moc pochvalovaly. Seniorky se v rámci cvičení vydaly 30. 9. na pěší túru do pohankového mlýna, kde se také vyfotily s mlynářem. I ony si výšlap velice užily. A příští rok již týden proběhne v nově zrekonstruované sokolovně, tak se na něj moc těšíme.

náčelnice Jitka Skřečková